Partnere
    Trille Frodelund Lykke Ledelsesudvikling Organisationskonsulent
    Trille Frodelund Lykke
    trille@newstories.dk
    +45 30 43 23 50
    Læs mere
    Ida Gamborg Ledelsesudvikling Organisationskonsulent
    Ida Gamborg
    ida@newstories.dk
    +45 30 40 23 40
    Læs mere
    Hanne Moltke Ledelsesudvikling Organisationskonsulent
    Hanne V. Moltke
    hanne@newstories.dk
    +45 30 40 23 60
    Læs mere
    Tilknyttede medarbejdere
    Stine Reintoft Ledelsesuvikling
    Stine Reintoft
    stine@newstories.dk
    +45 30 43 11 60
    Læs mere
    Asbjørn Molly Ledelsesudvikling Organisationskonsulent
    Asbjørn Molly
    asbjorn@newstories.dk
    +45 30 43 53 90
    Læs mere
    Anne Karin Smidt Ledelsesudvikling Organisationskonsulent
    Anne Karin Smidt
    annekarin@newstories.dk
    +45 51 51 38 38
    Læs mere
    Kristian Rønne Ledelsesudvikling Grafisk Facilitering
    Kristian Rønne
    kristian@newstories.dk
    +46 72 72 72 493
    Læs mere
    Marie Jensen Ledelsesudvikling
    Marie Jensen
    marie@newstories.dk
    +45 30 43 26 50
    Læs mere